Series
Ratings
101
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- 태풍상사Rated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 2.5
Military Prosecutor DobermanRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 4.5
Gangnam B-SideRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 3.0