Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
UnorthodoxRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0- EXchange Season 3Rated ★ 3.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 3.0
Doona!Rated ★ 2.0
Nevertheless,Rated ★ 2.5