Movies
Ratings
280
ChefRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of a Sister Venturing OutRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of a Dreaming GirlRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 3.5
VictoryRated ★ 3.0
Yumi's Cells the MovieRated ★ 2.5
Tamako Love StoryRated ★ 2.0
A Whisker AwayRated ★ 2.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 2.0
FollowingRated ★ 2.0