Titles you rated
HamnetRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.5
Mirrors No. 3Rated ★ 4.0- The Perfect FishplateRated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 1.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
LonglegsRated ★ 3.0
If Anything Happens I Love YouRated ★ 3.0- ALOHARated ★ 3.0
The FeastRated ★ 3.5- MIDORIRated ★ 2.5
- On the BorderRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- Only God Knows EverythingRated ★ 2.5