Titles you rated
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5- Spirit FingersRated ★ 4.5
A Sign of AffectionRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Let's Talk About CHURated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 3.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 2.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 2.0
The Ultimatum: Marry or Move On Season 1Rated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Dept. QRated ★ 3.5
Tastefully YoursRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 2.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0