Series
Ratings
145
The Art of SarahRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.5
Call It LoveRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Her Private LifeRated ★ 2.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Girl From NowhereRated ★ 2.5
Love RevolutionRated ★ 1.5
Sh**ting StarsRated ★ 1.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.0
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 2.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 2.0
Mr. QueenRated ★ 1.0
A Good Day to be a DogRated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 1.0