Movies
Ratings
1030
Drawing CloserRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
MunichRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 4.5
Civil WarRated ★ 4.0
LivingRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
SwipedRated ★ 3.0
The AmateurRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 4.5