Titles you rated
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.5
Poker FaceRated ★ 4.5
ElementaryRated ★ 3.5
ElementaryRated ★ 3.5
ElementaryRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 3.5
ElementaryRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Don't Hug Me I'm ScaredRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
MirandaRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.5