Series
Ratings
49- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Hell's ParadiseRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0