Series
Ratings
218
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 4.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.5- 짱구는 못말려 3Rated ★ 4.0
- 짱구는 못말려 2Rated ★ 4.0
Slayers Evolution-RRated ★ 4.0- BonobonoRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Slayers RevolutionRated ★ 4.5- 짱구는 못말려 1Rated ★ 4.5
The Joy of PaintingRated ★ 4.5- 녹색전차 해모수Rated ★ 0.5
- The Story of CinderellaRated ★ 3.5
Light Squadron MaskmanRated ★ 2.0- 勇者警察ジェイデッカーRated ★ 2.0
- Inspector GadgetRated ★ 2.0
- Bomberman B-Daman BakugaidenRated ★ 2.0
- 스피드왕 번개Rated ★ 1.5
NonstopRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 3.5