Titles you rated
Marmalade BoyRated ★ 2.0
It Takes More Than a Pretty Face to Fall in LoveRated ★ 1.0
The Ogre's BrideRated ★ 2.5
Doraemon: Nobita's Sky UtopiaRated ★ 3.0
The Last Song You Left BehindRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
Helter SkelterRated ★ 2.5
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
Our minute SessionsRated ★ 3.0
The Light Shines Only ThereRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
L.DKRated ★ 2.5
Yakuza and The FamilyRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Liar x LiarRated ★ 3.0
The TearsmithRated ★ 3.0
Love and Murder of Sheep and WolfRated ★ 0.5
Brave CitizenRated ★ 2.0