Titles you rated
TriggerRated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0- Kodoku no Gurume Haishin Original 2~Goro Genin Mamire~Rated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.0
Do Not Say MysteryRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5