Movies
Ratings
119
ElementalRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.0
RunRated ★ 3.5- Lazy BoyRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5