Movies
Ratings
196
The Great FloodRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Pretty CrazyRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.0- The First RideRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Tune in for LoveRated ★ 3.5
MantisRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
Honey and CloverRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0