Titles you rated
Head Over HeelsRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
The Good Bad MotherRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Family by ChoiceRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0