Titles you rated
Drive My CarRated ★ 3.5
RageRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
First DaughterRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
The Perfect ManRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.5
Ella EnchantedRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Venus and MarsRated ★ 2.5
SpanglishRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.5
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0