Series
Ratings
22
Real:Time:Love Season 4Rated ★ 5.0
B Gata H KeiRated ★ 5.0
Eromanga SenseiRated ★ 5.0
Best Mistake Season 2 - Director's CutRated ★ 5.0- Galaxy Express 999Rated ★ 5.0
Best MistakeRated ★ 5.0
Best Mistake Season 1Rated ★ 5.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Prison SchoolRated ★ 5.0
Friends GamesRated ★ 5.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 5.0
Sgt. FrogRated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
Midnight Horror StoryRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0