Series
Ratings
184
The Art of SarahRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 2.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 2.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.5
Haunted PalaceRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Shin's ProjectRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Beyond the BarRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 1.5