Series
Ratings
77- GokusenRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- Lovely ComplexRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AsuraRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- Good Morning CallRated ★ 2.0
Good Morning CallRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.5