Titles you rated
S LineRated ★ 0.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 3.5
My Dearest NemesisRated ★ 2.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5
Mobile Suit GundamRated ★ 2.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0