Movies
Ratings
690
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 4.5
- Murder ReportRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.0
Ready or NotRated ★ 3.0
CadaverRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5