Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
86Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 1.0- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 2.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
The LegendRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 1.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.0