Movies
Ratings
629- Love in the Tinder ageRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Wuthering HeightsRated ★ 2.5
Marty SupremeRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.0
Little Amélie or the Character of RainRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
The ThingRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Batman ReturnsRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
You Were Never Really HereRated ★ 3.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5