Titles you rated
Marvel's Iron Fist Season 2Rated ★ 2.0
Marvel's Luke CageRated ★ 2.5
I Am Groot Season 2Rated ★ 3.0
Wonder ManRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
Marvel's The DefendersRated ★ 3.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 3.0
Alien: EarthRated ★ 3.5
Marvel ZombiesRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Eyes of WakandaRated ★ 3.5
Marvel's Luke CageRated ★ 2.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0
IronheartRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The IdolRated ★ 0.5