Titles you rated
Blindly in LoveRated ★ 1.5- Gen Hoshino Concert Recollections 2015-2023Rated ★ 5.0
Hoshino Gen Dome Tour "POP VIRUS" at Tokyo DomeRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 4.0
Why Don't You Play in Hell?Rated ★ 3.5
Samurai ShiftersRated ★ 5.0
Closed WardRated ★ 0.5
Yakuza and The FamilyRated ★ 5.0- A Hard DayRated ★ 3.0
The Voice in the CrimeRated ★ 5.0