Series
Ratings
454
To My Beloved ThiefRated ★ 1.5- CasheroRated ★ 1.5
A-TEENRated ★ 4.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 1.5
Inspector KooRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
Boar HuntRated ★ 3.5
FlexxCopRated ★ 3.0
Bloody HeartRated ★ 3.5
CrashRated ★ 3.5- 태풍상사Rated ★ 2.5
- tvN X TVING 단편 드라마 큐레이션 - 그날의 호수Rated ★ 2.5
Dear XRated ★ 3.5
Thirty-NineRated ★ 2.0
Behind Your TouchRated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 3.5
My Perfect StrangerRated ★ 3.5
Not OthersRated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 1.5