Movies
Ratings
179
SinnersRated ★ 4.5
SiratRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 1.5
Wicked: For GoodRated ★ 1.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 2.0- HeroRated ★ 2.0
MisericordiaRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 2.5
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 5.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 4.5