Titles you rated
86Rated ★ 4.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 4.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.0
Helluva Boss Season 1Rated ★ 4.0
Bungo Stray DogsRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.0
Phineas and FerbRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Cells at Work!!Rated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 3.0
Star vs the Forces of EvilRated ★ 3.0
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 3.0
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 3.5- 와라! 편의점Rated ★ 3.0