Titles you rated
Melo MovieRated ★ 3.5
Road to KingdomRated ★ 4.0
BOYS PLANETRated ★ 2.5- &AUDITION -The Howling-Rated ★ 2.5
I-LANDRated ★ 1.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- Spellbound! Magical Princess LilpriRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Nevertheless,Rated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0