Series
Ratings
27
One Piece Season 2Rated ★ 2.5
One Piece Season 1Rated ★ 2.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 1.0
Black MirrorRated ★ 1.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 2.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 2.0- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 1.5
MedalistRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5