Titles you rated
WandaVisionRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
MessiahRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
GothamRated ★ 4.0
Person of Interest Season 4Rated ★ 4.0
Person of Interest Season 2Rated ★ 4.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
White CollarRated ★ 3.0