Movies
Ratings
151
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.5
Patisserie Coin De RueRated ★ 3.5
Still LifeRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Finding Vivian MaierRated ★ 3.5- VirusRated ★ 3.0
a.k.a. Nikki S. LeeRated ★ 3.5
Night on EarthRated ★ 4.0
Oki's MovieRated ★ 2.0
KajillionaireRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.0
ConclaveRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 3.5