Series
Ratings
15
KAMEN RIDER WIZARDRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
- GintamaRated ★ 5.0
Girls Band CryRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
ONIMAI: I'm Now Your Sister!Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0