Movies
Ratings
456
RebirthRated ★ 1.0
MoanaRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.5
No Strings AttachedRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.0
JigsawRated ★ 2.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 3.5