Series
Ratings
47
HannibalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 1.5
GoblinRated ★ 5.0- Switched at Birth Season 1Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0