Series
Ratings
23- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Critical: Between Life and DeathRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
Cheer UpRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0