Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 1.0
The FabelmansRated ★ 5.0