Titles you rated
Rascal Does Not Dream of a Dear FriendRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of a Sister Venturing OutRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of a Dreaming GirlRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 4.0
Choir of GodRated ★ 3.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.5
The Apothecary Diaries MovieRated ★ 5.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.5
WickedRated ★ 2.5
Despicable Me 4Rated ★ 2.5
ReboundRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0