Series
Ratings
101
ERASEDRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 4.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 3.5
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 3.5
더 인플루언서Rated ★ 2.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Street Girls Fighter Season 2Rated ★ 3.0
Street Girls FighterRated ★ 3.0- World of Street Woman FighterRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 5.0
Tastefully YoursRated ★ 4.0- Street Man FighterRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5