Series
Ratings
146
Killing EveRated ★ 3.0
0.5 no OtokoRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.0
So, You Make ItRated ★ 3.0
NewtopiaRated ★ 2.0
Cinderella ClosetRated ★ 2.0- Bansan BluesRated ★ 3.0
Kita-kun ga Kawai Sugitete ni Amaru no de, Sannin de Share-suru Koto ni Shimashita.Rated ★ 2.0
Ebi Datte Tai ga TsuritaiRated ★ 2.5
The Reluctant PreacherRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Tokyo Camouflage HourRated ★ 2.5
My Golden KidsRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5- Re: Revenge - Yokubo no Hate niRated ★ 2.0
Ko Iu no ga IiRated ★ 1.0- Umino HajimariRated ★ 2.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
I Should Have Said 1 Million TimesRated ★ 2.5