Movies
Ratings
97
PaprikaRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0- The Man Who LaughsRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5- Those Who Leave Buy FlowersRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 1.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 2.5
Inland EmpireRated ★ 0.5
BugoniaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
A Magnificent LifeRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 4.5