Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Hunter X Hunter OVARated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5