Series
Ratings
35
The Art of SarahRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Tokyo Vice Season 2Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Gannibal Season 2Rated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
TempestRated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5- EuphoriaRated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 3.5
SparrowRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 3.5- 어른 김장하Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5