Series
Ratings
201
The Pitt Season 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 2.5
The ResidenceRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Boys Season 4Rated ★ 3.0
Gen V Season 1Rated ★ 3.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
BroadchurchRated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Poker FaceRated ★ 4.0