Series
Ratings
140
Attack on TitanRated ★ 0.5
Attack on TitanRated ★ 1.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 1.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 2.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 5.0
- Deux YeojaRated ★ 4.0
- DxyzRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 1.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 0.5
Secret GardenRated ★ 0.5
The World of the MarriedRated ★ 1.0
Hotel Del LunaRated ★ 1.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 1.0
Because This Is My First LifeRated ★ 1.5