Series
Ratings
161
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 3.5
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 3.5- Hyper Combat Unit DangaiohRated ★ 4.5
- 아마가미 SS 플러스Rated ★ 4.5
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 5.0
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 4.0
Macross DeltaRated ★ 3.0- Macross FRated ★ 4.5
- Macross PlusRated ★ 4.5
- Macross Dynamite 7Rated ★ 5.0
- Macross 7Rated ★ 5.0
- Super Dimention Fortress MACROSSRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 4.0- GunbusterRated ★ 5.0
- Bubblegum CrisisRated ★ 5.0
MazinkaiserRated ★ 5.0
Girls Band CryRated ★ 4.5- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 5.0
Monogatari Series: Off & Monster SeasonRated ★ 5.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 5.0