Titles you rated
- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.0
I-LANDRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5
The Boys Season 4Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
My Dearest Self with Malice AforethoughtRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5- The ClubhouseRated ★ 4.0
Good Omens Season 1Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0
Full CountRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
PlutoRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0