Titles you rated
I Am LoveRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 1.0
Paris, TexasRated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 0.5
MotherRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 3.5
The Piano TeacherRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 5.0
Yi YiRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0