Titles you rated
Restaurant to Another World Season 2Rated ★ 3.5
Restaurant to Another WorldRated ★ 3.0- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 5.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Mahou Sentai MagirangerRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Gudetama: An Eggcellent AdventureRated ★ 3.0- Pororo Dinosaur World Part1Rated ★ 1.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0