Series
Ratings
76- 천하제빵Rated ★ 0.5
Little WomenRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 1.5
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0- The Knee-Drop GuruRated ★ 1.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.0
- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 0.5
Running ManRated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 1.0
Crime Scene 3Rated ★ 2.0
Crime SceneRated ★ 2.0
Crime SceneRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0